Prosinec 2011

Last Goodbye 2011, 31.12.2011

31. prosince 2011 v 13:30 | Avery |  Avery
Tákže. Dneska Silvestr. Páni. Uteklo to. Včera jsem dočetla tu knížku o které básním. "Holčička, která nechtěla vyrůst". Teď se s radostí můžu pustit do "Vím, jak chutná vzduch". :)Silvestr budu slavit v poklidu doma. Hned vedle talířku s chlebíčky a jednohubkami. Doufám, že toho nesní moc. Bojím se, ale nechci si poslední den v roce 2011 zkazit tím, že bych se nadměrně hlídala. Každopádně, když rok 2012 má být poslední, tak ať mě to těleso, co má zahubit zemi, sežehne hubenou a krásnou. :D Né. Tak jsem to nemyslela. Sama tou nevěřím. V roce 2012 řeknou, že se spletli.

Moje sestra jede pryč, ke kámošce. Tudíž, mému "rodičovskému" silvestru nic nestojí v cestě. Bohžel.

Hodně jsem si všila, že píšete co se vám za rok 2011 povedlo, nepovedlo, co se vám přihodilo, co vás zasíhlo. Nechala jsem se inspirovat.

1. Ve volejbale se účastníme (tým) krajské soutěže, kde jsme (ZATÍM) 9. z 21.( :D )
2. Začala jsem hrát na kytaru
3. Na seznamu mých oblíbených skupin/zpěváků, se objevil krom punk-rocku Majk Spirit a Superchick
4. Začala jsem se víc hádat s našima
5. Účastnila se Vinobraní 2011, kde jsem prohlásila Frisco za zapovězené (po nějakých 10 flaškách)
6. Byla jsem na koncertě Segmentů (s čímž souvisí i chycení paličky na bicí)
7. Stala jsem se pro Ana
8. Začala jsem kouřit
9. Umřel mi děda
10. Začala jsem chodit s R.
11. --------------------------------- (něco se ještě může přihodit)
12. Poznala jsem spoustu nových lidí
13. Poznala jsem VÁS!

A teď naopak, né předsevzetí, ale jakési přání, sny.

2012

1. Zhubout
2. Pořádně oslavit 15tiny
3. Pořídit si věechny věci z wishlistu ( což závisí na 1.)
4. Začít se víc učit
5. Vylepšit fyziku (kterou nesnáším)
6. Naučit se POŘÁDNĚ smečovat
7. Pořídit si nové nákoleníky
8. Obarvit si vlasy na červeno (což se mi na 100% podaří v roce 2013)
9. Zahrát River Flows in You bez chyb na kytaru
10. Podívat se v létě na hudební festival
11. Uspořádat Stanovačku (která se v nedostatku času nestihla udělat v létě 2011)
12. Napsat písničku (jde vlastně o její dokončení)
13. jet do Anglie (což se uskuteční na 60% v březnu nebo budnu 2013)
14. Pořídit si elektrickou kytaru
15. Nebýt tak náročná :D

Šťastnej novej rok!


xoxo Avery

Nesnáším návštěvy, 30.12.2011

30. prosince 2011 v 20:40 | Avery |  Jídelníček
Jak se daří moje princezny ?

Mě hůř. Nad obědem nademnou sedí mamka. "Fajn". Každopádně, dneska když sem stoupla na váhu, bylo tam 54,5 (ve dvanáct hodin) Mamčina kamarádka, nám na vyzkoušení pujčila orbitrek. Dělá to strašný rambál, ale nevadí. Zítra bude žranice, které se doufám nezúčastním.

Jídelníček (30.12.2011)

> Snídaně : nic
> Svačina : nic
> Oběd : rizoto (jedla jsem z toho jen rýži, cca 100g)
> Svačina : ananas
> Večeře : mistička oříšků (kešu, mandle), 2 (malé) čtverečky sýra, porek (cca5g)
> Pití : 1,5l voda
> Mimo : 3 žýkačky, malinkatý kousek uzeného
>Cigarety : 1

>Pohyb: 1hod procházka, 30min skákání u Xboxu, 30min Orbitrek

A to jsem měla na plánu, že ananas, bude jaksi, poslední jídlo dnešního dne. No jenže, krátce po jeho zkonzumování mi mamka oznámila, že jedem na návštěvu. Odmítla jsem čokoládu. A dál si radostně hopskala u Xboxu 360 (který bratránek dostal k Vánocům) a pak zvrat. Přišla jsem do obýváku a tam na stole pohoštění. Ždíbla jsem sýr s porkem a pak se zastavila u mističky. Bohužel.
Moje míry, 30.12.2011

30. prosince 2011 v 13:13 | Avery |  Weight
Výška : 161cm
(nynější) Váha : 54.5kg

přes prsa : 88cm
obvod pod : 75cm
pas : 69cm
boky : 91cmxoxo Avery

Rande s red bullem, 29.12.2011

29. prosince 2011 v 17:53 | Avery |  Jídelníček
Zdravím dámy,

nevím co psát, jen snad to, že mi to nedošlo. Nedochází mi, proč si odpustím něco, co má míň kalorií, než ten red bull co jsem si dala dneska. Fuj.

Jídelníček (29.12.2011)

> Snídaně : 1 vafle (100kcal)
> Svačina : mandarinka (20kcal)
> Oběd : čínská polévka s nudlemi (139kcal )
> Svačina : nic
> Večeře : nic
> Pití : 0,3l zeleného čaje, 1,2l voda, 0,25l red bull (110kcal)
> Mimo : 1 žýkačka
>Cigarety : 2

>Pohyb: 1hod procházka

celkem : 369kcalVždycky to musím posrta, dneska tím red bullem. Uh. Kráva tlustá! ŽÁDNÁ KŘEHKÁ LABUŤ !

Edit*(19:50) Jsem nechutná. Moje matak je zlá! Sedla si na proti mě v jídelně dala přede mě talířek s řízkem a chlebem a řekla jes! Budeš JÍST! ...Jako bych to nejedla. Kdybych nejedla můj seznam by se "nepyšnil" 369kcal + řízek a chleba. Stejně jsem si ho špla prohit. Teda, za menší a půlku chleba! Bože, nejraději bych si teď poležela s Miou. Ale neudělám to! NE! HNUS! Nechci se ráno probudit a zjistit, že sem zase tam, kde jsem byla. Jestli chci být křehká nemůžu takhle pokračovat! Už chci do školy kde mě nikdo nehlídá. Na trenály. Je mi zle, jsem přípo přecpaná k prasknutí!

Z ošklivého káčátka, labuť

29. prosince 2011 v 0:07 | Avery |  Avery
Středa. 22.říjen 1997, na svět přišlo jedno malé uplakané děvčátko. Vyrůstalo s blonďatýma lokýnkama, milující rodinou, plna dětské fantazie. Žila ze snů, které večer, když šla spát, proměnila ve skutečnost. Toulala se zákoutími, nejtajnějšími uličkami, zakázanými místy, lesem i loukou, vodou i ohněm, vzduchem i podzemím. Na tváři vždy jenom úsměv. Roztomilost. Ošklivé káčátko. Tak trochu naivní, tak trochu svrhlé, tak trochu nedoceněné. Ukecaná, jen neměla komu své výplody vysvětlit, nikdo tu nebyl aby ji pochopil. Nejčastěji ji někdo našel v pokojíku, zady ke dveřím. Hrála si sama. Se sebou. Se svým hlasem a myšlenkou na dokonalý svět. Kdokoli kdo jen pootevřel dveře byl prohlášen za nevychovance a byl zavržen pohledem, z kterého by i slepci bylo jasné, že ji právě vyrušil z jejího světa a poslal ji zpátky do té bolestivé reality. Byla stydlivá, ale vyřídilku měla. Postupem času se blonďaté, lesklé, hladké vlásky ztmavily do jakési hnědé. Už to nebylo to naivní blonďaté děvčátko, už to nebyla holčička s úsměvem na tváři, za jakých koli okolností. Už tu nebyli ani výlety do fantazie. Zbyla tu po ní jen matná vzpomínka. Před zrcadlem teď stála brunetka, menšího vzrůstu, pořád nedokonale naivní a tak trochu zavržená. Už nemohla utíkat. Nemohla. Neměla síly na to, aby utekla, daleko, do snové fantazie, z kruté reality. Musela začít bojovat. Být tím, kým chtěla být. Malými, načervenými rty vyšla polohlase věta:"Chci vyrůst!". Ale proč ? Snad pro to, že už nechtěla být to všem pro smích, ošklivé káčátko? Proč? Protože, se snad chtěla stát labutí? Ale na tom se holčičko musí makat, sakra makat. Naivně si myslela, že to přijde samo. Naivně si pokládala malichernosti za důležité. Naivně se nechala vtáhnout do reality. Pak spadla, hluboko. Natloukla si. Pořádně. Ale to ji na vzdory nezastavilo. Posílilo ji to. Dokázala vše na co si ukázala. Hrála na kytaru, tančila. Po dlouhém a úporném boji, vyhrála. Vyhrála svojí čest, ověřila si svoji vůli. Dělala to pro sebe. Jen s malým kouskem záliby v tom, jak jí druzí budou závidět. Hlavní bylo, že to nevzdala. Že se zvedla a bojovala! Nezapoměň a vyhraješ.

Připadáte si v koncích? Tak si pamatujte. Každé dno je dost tvrdé, ale zároveň průžné na to, abychom se od něho dokázali co nejlépe odrazit. Neříkám, že to bude lehká cesta, kterou zvládnete v krátkém časovém úseku. Jen tvrdím, že když budete bojovat proto, co chcece, dokážete to!

Omlouvám se za poněkud dlouhý článek, ale měla jsem takovou chuť to napsat. Chtěla jsem se motivovat.I vás.


New start, 27.12.2011

27. prosince 2011 v 21:10 | Avery |  Jídelníček
Zdravím slečny,

Dnes, žádné dlouhé obkecávání. Všichni mi dýchaj na záda. Teda ne doslova, ale obrazně.

Jídelníček (27.12.2011)

> Snídaně : bílá activia s banánem (69kcal+83kcal - 152kcal)
> Svačina : 1liči (5kcal)
> Oběd : rýže, kuřecí maso, brokolice (247kcal+57kcal+26kcal - 330kcal )
> Svačina : 1liči (5kcal)
> Večeře : brokolice (33kcal)
> Pití : 0,6l zeleného čaje, 0,3l mátového čaje, 1,2l voda
> Mimo : 0,15l punč
>Cigarety : 3

>Pohyb: 1hod procházka

celkem : 525kcalJá kráva tlustá jsem si musela dát i tu rýži. Jakoby mi to nestačilo. Pohyb. Tadada. Pomlčet raději.


Ona měla Rebeccu, Já mám Dennie

26. prosince 2011 v 21:40 | Avery |  Avery
Mám 10 měsíců na to abych shodila 15kg. Sama to nezvládnu, to už sem pochopila. Proto mám vás, Anu a ji. Dennie. Ona je sama sebou. Má mých vysněných 40kg, kudrnaté, po zadek dlouhé vlasy obarvené na červeno. Krásné oči a černé linky. Prostě vše co chci já. Co chci být já. Je to jedna z mých nejlepších kamarádek. I když jen imaginární. Ona jediná mě chápe. Dennie je 16, je odhodlaná. Rebecca. Rebecca byla takovu Dennii pro Isabelle Caro, teď čtu její autobiografii. Měla Rebeccu, odraz v zrcadle. Sebe samu, ale i přes to, byla jiná než ona. Byla průbojná a nebála se světa. Jako moje Dennie, kdykoliv brečím u zrcadla nad tím, kým jsem, ona přijde a utěšuje mě, ale zároveň mi dodává sílu jít dál. Ať se Vám to zdá jakkoli bláznivé.

Zítra. Zítra. Zítra.

Snídaně. Ovoce. Donucený oběd. Ovoce.

Budu Ta, co to dokázala.

Začalo to krátce po mých 14. narozeninách. Prohledávala jsem s unuděným výrazem blogy. Náhle jsem narazila na Jess-proana.blog.cz. Pročítala jsem si řádky, vcítila jsem se mezi řádky a pomalu jsem chápala její odhodlání. Pak tu byla B, na kterou jsem taky narazila u Jess na blogu. B má neuvěřitelně silnou vůli. Dostala jsem si i na blog Amy L., která je rpo mě takovou jakoby mamčou, co drží těla nad vodou a duše ve snech. Postupně jsem objevovala další a další. Hrozila jsem se nad tím, co za den snědí. To málo nebo úplné nic. Nechápala jsem to. Ráno když jsem se probudila, šla jsem do historie a znova a znova jsem si pročítala jídelníčky. Teď vím, že budu jedna z Vás!


No.8,I am sorry, 26.12.2011

26. prosince 2011 v 11:55 | Avery |  Diary
Zlata moje největší,

ABCdiet jsem projela na plné čáře. Teď je u nás opět taková stresující situace. Mám pocit, že můj otec je alergickej na můj hlas. Cokoli řeknu, křičí na mě a teď se vytáhl s jídlem, takže sem musela jíst jak oni chtěli a nějak jsem se rozežrala. Dostala jsem k Vánocům novou digitální váhu, přibrala jsem. 55,4kg jsem měla včera. Už jsem tahkle jednou přibrala a o pauze to zas nabrala. Jsem sama sobě odporná. Odpad. Bez blogu, respektive bez vás to nezvládnu. Začínám od znova, od nuky, nebo spíš od toho čísla ke kterému se v nejbližších 50 letech nepřiblížím možná přeháním, ale je to to číslo na úplném začátku 56kg . Dělá se mi zle. Odporné. Fuj, ble!

Včera jsem byla na koncertu Segmentů, dokonale jsem si to užila a proskákala, takže moje lýtka měli řádný pohyb, hodinku takhle poskakovat. Tohle mi ostatně připomnělo, proč chci být Ta hubená, Ta, která je tvořena z kostí, Ta, která tohle všechno dokázala. Právě čtu knížku "Holčička, která nechtěla vyrůst" - Isabelle Caro. Ale když na to tak hledím. A vím, že za chvíli budu jíst mastné bramboráky, můj sen se tak nějak rozpadá a místo aby ztrácel na váze, tak přibýtá a přes to se rozplývá.


xoxoAvery

1st Day, 19.12.2011 - 400 kcal

19. prosince 2011 v 21:08 | Avery |  Jídelníček
Ciao kočky!

S dnešním dnem jsem spokojená, vlezla jsem se s přehledem.

Jídelníček (19.12.2011)

> Snídaně : 2 racio chlebíčky (72kcal)
> Svačina : kiwi (47kcal)
> Oběd : čín. polévka (139kcal)
> Svačina : 2 gumoví medvídci (23kcal)
> Večeře : activia bílá a kiwi (100kcal)
> Pití : 0,6l zeleného čaje, 0,3l mátového čaje, 0,3l bezinkového čaje, 0,3l voda
> Mimo : 2žvýkačky
>Cigarety : 0

>Pohyb: 30min. rychlá chůze, 20min cvičení, 3hod uklízení

381/400 kcal

Paráda. Už si brousím zuby na zítra, na 300kcal. Sice by se do tho nemělo počítat ovoce a zelenina, ale mě to nedá. Jdu se kouknout jak je na tom Slečna X. Zítra máme ten koncert, těším se, plus to budeme před celou školou zpívat ráno na ukončení. Pak jen do kina, a do 12 vyučko. No, třídnické hodiny, takže rozdávání dárečků a "poučení o bezpečnosti" :D. Potom pojedu domů a pak na generálku a tradá koncert.


xoxo Avery

Only, 18.12.2011

18. prosince 2011 v 21:52 | Avery |  Jídelníček
Dámy,

už mě odsuď vihánějí, tak rychle jen jídlák.

Jídelníček (18.12.2011)

> Snídaně : mysli s mlékem
> Svačina : nic
> Oběd : activia bílá
> Svačina : nic
> Večeře : kousek zapečených nudlí
> Pití : 0,3l zeleného čaje, 0,9l mátového čaje, 0,3l jahodového čaje
> Mimo : burizonový košíček
>Cigarety : 3

>Pohyb: 30min. procházkaPs. Zítra jdu k doktorce. Už se cítím dobře. Coldrex. A zítra ? Jehů. ABCdiet. Natěšenost a vůle. MIláčkové, zapálila jsem si. Takže jdu zase low...A ještě k zítřku. Slečna X se ke mě a ABC diet nejpíš připojí :D Budeš vítána :)) a kdyby se chtělo i Lulu budu ráda, že je nás víc ;)

xoxoAvery

ABC diet

18. prosince 2011 v 13:48 | Avery |  Diet
Zdravím kočky,

jak už víte, od pondělka mám v plánu začít s ABC diet a tak jsem si řekla, že vás s ní trošinku seznámím.RULEZ(volně přeloženo)
> Můžeš sníst tolik ovoce a zeleniny, kolik chceš a nepočítáš to. Ale bez přidávání soli nebo cukru.
> Cvič 30min. 5x týdně (minimálně)
> Všechny kcal nad limit musí být spáleny cvičením

Spočívá v určeném limitu kcal, kolik sníst za den. Je důležité si to rovnoměrně rozvrhnout. Není moc dobré "vyplýtvat" limit jen na snídani a pak celý den hladovět. Navíc, komu by se chtělo fungovat s plným břichem od rána, když spořádáte 700kcal ?

Vyhovuje mi i rozvržení na dny. První týden je na víkend povoleno 650kcal. Což mi vyhovuje a mojí mamince doufám, že taky. Víte co myslím. Rodinné obědy.

Líbí se mi na tom, že můžete jíst co chcete, ale do limitu. Je to spíš taková improvizace. Teda, není k tomu sestavený nějaký určitý jídlák. Ale podle mě je lepší, si jídlo připravit na den do předu. Už vidím sama sebe jak ráno, když nebudu stíhat počítám a počítám.

Ale vždyť jsou Vánoce. Ano. Počítám s tím, že na štědrovečerní večeři to asi moc fungovat nebude, ale pujdu si zabehat a nebudu obědvat. Jen snídaně tak do 100kcal maxamálně (asi activia bílá - 83kcal) a pak večeře.

Co to je za nápady hubnout teď ? :D Musím! Jestli to zvládnu bude to pro mě dvojnásobná radost, však víte to pokušení. Lásky.

Kdo do toho jde se mnou ?xoxo Avery

Saturday, 17.12.2011

17. prosince 2011 v 19:55 | Avery
Zdravím krásky,

Mám nové hand made naušničky.Ale k dnešku. Prej sněžilo, ale já to nějak nepostřehla a teď už jen prší, zase. Nicméně. Dnešní jídelníček je příšerný. Posuďte samy, navíc jsem nesnídala, to sem taky nějak nepostřehla a už byl oběd. Hups. Každopádně, termín ABCdiet se neupřetržirě blíží. Wuhou. A ještě jedna méně super zpráva, ztratila jsem deník. Nezabezpečený. Teď se mi opravdu osvědčje to, proč si ho píšu v angličtině.

Jídelníček (17.12.2011)

> Snídaně : nic
> Svačina : nic
> Oběd : 1 palačinka (bez ničeho, malá)
> Svačina : 3brambory (to cukroví)
> Večeře : bažantí polévka s nudlemi
> Pití : 1,3l zeleného čaje
> Mimo : nic
>Cigarety : 0 (8. den bez nich)

>Pohyb: spánek, 20min. polo-rychlá chůze

A ještě něco. Už mám zabalené všechny dárky, krom pro R.Friday, 16.12.2011

16. prosince 2011 v 16:38 | Avery
Drahé moje krásky,

na konert kluků se nejede, bohužel. Pořád mám teplotu, což mi na tom taky nepřidává, dneska sme pekly. Perníky. To mi taky připomíná, že už se těším na Vánoce. Všimliste si ? U nás dneska pršelo, asi tam nahoře zase něco spackali. Místo sněhu, krůpěje vody. Snít o Vánocích bílých budu asi ještě dlouhá léta.

Jídelníček (16.12.2011)

> Snídaně : mysli s mlékem
> Svačina : nic
> Oběd : zapečené nudle
> Svačina : perník (bez sněhu - neozdobený)
> Večeře : 1 toustový chléb s taveným sýrem (půlka), rajče(půlka)
> Pití : 1,3l zeleného čaje, 0,3l heřmánkového čaje 0,3l bylinkového čaje
> Mimo : nic
>Cigarety : 0 (7. den bez nich)

>Pohyb: spánek

Dneska jsem opravdu jen polehávala. Chci v úterý do školy, protože máme poslední den a večer je pak koncert, lalala. Těším se jak budem zpívat, teda pokud budu moct vůbec mluvit.


Ps. Dneska mi došli ty červené šle, teda kšabdy♥

xoxo Avery

I'm fat, but I'll fight!, 15.12.2011

15. prosince 2011 v 19:47 | Avery |  Jídelníček
Milé dámy,

raduju se a nic neslyším. Jehů. Na zkoušce sem byla, což dokazuje něco o tom, že mé přemlouvačské schopnosti. Právě jsem otevřela dárkový šuplík, teda, to místo, kde máš všechny dárky schované. Víte co je nejlepší ? Chybí mi jeden dárek. Klamu se nad tím, že je to dárek pro R. Netuším co mu dát pod stromeček. Plus, musím sehnat 3rámeček, nebo spíš jen dvoj. Momentálně sedím a poslouchám Kluse. Dávám mamce jeho 3 CDčka. Je to snad jedinej českej zpěvák co mi nepije krev. Nepočítám skupiny, ale prostě zpěváci, co vědí o čem zpívá. Jinak sem zasvěcená punk-rockerka. Ironie. Možná bych se měla krotit, kdo si myslím, že to všechno bude číst ? :D

Jídelníček (15.12.2011)

> Snídaně : 2 zapečené tousty (šunka, sýr)
> Svačina : nic
> Oběd : Nudlová polévka s játrovými knedlíčky
> Svačina : 1 toustový chléb s taveným sýrem (půlka), rajče (půlka)
> Večeře : 2 proužky ananasu
> Pití : 1,3l mátového čaje s medem, 0,3l heřmánkového čaje 0,3l zeleného čaje
> Mimo : nic
>Cigarety : 0 (6. den bez nich)

>Pohyb: spánek ( :D ), 10 kliků, 25 sklapovaček, 30 kliky o stěnu (na prsty), 20min. rychlá chůze

Dneska jsem to s tím textem asi přehnala. Obdivuju ty, které si to přečetly. Tak moc mi chybý trenály.Ps. Chci na ten koncert kluků, ale moc to nevypadá. Kurník!

xoxo Avery

Wishlist No.1

15. prosince 2011 v 11:04 | Avery |  Wishlist
Zdravím Krásky,

Na jídelníček se můžete "těšit" opět k večeru. Napadlo mě si udělat wishlist, tedy, věci, které si chci pořídit a nosit je až budu hubená.

1st - Červené kšandy (šle) - mám :)


2nd - Pasové kraťase3rd - Krajkové punčocháčky4th - Plavečky5th - mikinu na klučičí styl (blázen se ve mně nezapře)6th - Legíny s potiskem7th - Jeansy s mašličkama8th - Vytahaný svetřík9th - Tutu sukně10th - KošileAsi to budu těžko schánět, ale existují e-shopy. :D

Ps. Se zkouškou s orchestrem to zatím vypadá dobře. Asi tam pudu. Jehů! :D Jdu pokračovat v kreslení pokemonů a dopování se práškama.

xoxo Avery

Wednesday, 14.12.2011

14. prosince 2011 v 17:39 | Avery |  Jídelníček
Pokašlala jsem to dámy. Jsem ještě víc nemocnější než včera, s koncertem to nevypadá a na zkoušku musím, nebo nebudu zpívat. No jo. Život je hořký.

Jídelníček (14.12.2011)

> Snídaně : mysli s mlékem
> Svačina : nic
> Oběd : polévka (nějaký vývar s nudlovými tvary)
> Svačina : 2 malé mandarinky
> Večeře : polévka
> Pití : 0,6l mátového čaje s medem, 0,3l bylinkového čaje 0,6l zeleného čaje
> Mimo : 6 mozartových koulí
>Cigarety : 0

>Pohyb: hraní na kytaru ( moje prsty jsou táák vyscyčené), spánek

No jo. Malá vůli. Dívky, držte se ! :)xoxo Avery

Don't worry, be skinny! , 13.12.2011

13. prosince 2011 v 19:25 | Avery |  Jídelníček
Krásky,

Jsem nemocná. Celý den polehávám v posteli. Pohyb nulový. Bohužel, není mi zrovna nejlíp. Plus to, jsem ráno zvracela. Chci uporoznit, že nevím z čeho, nebylo to naschvál. Do sebe teď cpu miliony pastilek proti bolesti krku a paralen. Jeden den doma a mě už se chce jít do školy, tam mě aspoň nikdo nehlídal, co jím a nejím. Krom toho musím ve čtvrtek, máme zkoušku s orchestem, generálku před koncertem. Musím tam být, ať chraptím, jak chraptím. Otřesně mě bolí hlava. V pátek se chytám na koncert kamarádů, kteří si asi tak před půl rokem založili skupinu. Hrají punk-rock. Jenže, kdo ví co na to moji rodičové. Uvidíme jak mi bude.

Jídelníček (13.12.2011)

> Snídaně : 2 piškoty
> Svačina : půl suchého rohlíku
> Oběd : polévka (nějaký vývar s nudlovými tvary)
> Svačina : nic
> Večeře : salát (salát, rajče, okurek, paprika)
> Pití : 1,5l mátového čaje s medem, 0,3l zeleného čaje
> Mimo : nic
>Cigarety : 0

>Pohyb: uklízení, spánek ( :D )

Miláčkové moji doufám, že ste na tom daleko líp jak já a že se aspoň hýbete. Vyhlašuju válku kapesníčkům !


It was awful, 12.12.2012

12. prosince 2011 v 19:06 | Avery |  Jídelníček
Zdravím slečny!

Dnešní jídelníčrek nic moc, pohyb skoro žádný, jsem asi nemocná. Celý den je mi mdlo. Nesnáším ten pocit přecpanosti.

Jídelníček (12.12.2011)

> Snídaně : bílá activia
> Svačina : banán
> Oběd : bílá bagetka s šunkou, tvr.sýrem, rajče a salát (domácí)
> Svačina : pidi muffin
> Večeře : banán
> Pití : 0,3l voda,0,5l zeleného čaje, hrnek mléka
> Mimo : 3 žvýkačky, hrstička mysli
>Cigarety : 0

>Pohyb: 20minut rychlá chůze

Od pondělka nastupuju na ABC diet :) Tak mi držte pěstičky zlatíčka. Musím se jít učit, zítra píšem biolu, zempl a chemii. "Natěšenost!"


Sunday, 11.12.2011

11. prosince 2011 v 17:31 | Avery
Hey Dears,

Jak se vám daří? Všera jsem proběhla všechny blogy, zjistila jak vám to šlape, ale taky jsem narazila na při nejmenším 2 články o konci. Není to moc extra super, je mi líto, že Jess končí. Jenže jí na blog přišli rodiče, takže je to pochopitelné. Dneska jsem byla nakupovat. Konečně mám skoro všechny dárky. No ještě pro babičku a pro R. Jsem unešená. Mám takový ten dlohý proužkovaný svetřík na styl cardiganu. A robůtka s hodinami na bříšku na krk. Jsem na doplňky úchylná. Ah. Jo a ještě naušnice. Moje nadšení, ale opadává. Snědla jsem dneska tak kalorickou bombu že...No.

Jídelníček (11.12.2011)

> Snídaně : bílá activia s vlákninou
> Svačina : jablko
> Oběd : twister, hranolky, 5 malých kuřecích kousků (KFC)
> Svačina : nic
> Večeře : nic
> Pití : 1l pepsi light, 0,3l voda, hrnek mléka
> Mimo : 3 žvýkačky
>Cigarety : 0

>Pohyb: 3hodinové lítání po obchodech, 5 kliků, 20 dřepů, 15 záda, 20 sklapovaček

Na víc se s mím nataženým břichem nezmůže. ať vám to hudne, lásky :)*
*Edit(19:30)
Na něco jsem se vás chtěla zeptat princezny. Co si myslíte o tomhle ↓↓↓

xoxo Avery

Saturday, 10.12.2011

10. prosince 2011 v 21:06 | Avery |  Jídelníček
Hi my honey,

Chcete něco vědět ? Ne, dneska to opravdu nebylo slovné, ale je mi strašně těžko a strašně mě tak nějak bolí břicho, ale divně. Je mi špatně. Nemůžu toho jíst tolik.

Jídelníček (10.12.2011)

> Snídaně : rohlík, tvrdý sýr
> Svačina : rohlík, šunka, tvr. sýr
> Oběd : rohlík + šunka,tvr. sýr
> Svačina : rohlík, tvr. sýr, šunka
> Večeře : několik jednohubek s krabí pomozánkou, cherry rajčatka, troška těstovinového kuřecího salátu
> Pití : 1,5l neperlivá koruní - meruňka, 1l voda, hrnek mléka
> Mimo : hrstka mandlí
>Cigarety : 0

>Pohyb: Měla sem trunaj ve volejbale, takže tohle není určité ( 10:00- asi 14:00), 10 záda

Nemůžu dělat kliky ani sklapovačky, švihadlo mám někde kdesi. Jsem ztracená. Mám natáhle to kde jsou žebra. Paráda.

xoxo Avery ._.