Listopad 2011

a Little bit abnormal.

24. listopadu 2011 v 20:35 | Avery
Princezny. Nezvládám to. Všechno se sype a já se cítím na to, abych se rozběhla k záchodu. Nesnáším se za to. Za všechno. nesnáším svoje tělo.

Fat Bitch!

Dávám si menší pauzu. Teda na avery-proana.blog.cz

Pomalu přemýšlím nad tím, jak mi bylo v dny hladovky dobře. Cítila jsem se tak lehká a usínala jsem se skvělím pocitem. A teď ? Vyžranec. Váha se nějak zadrhla na zkurvených, odporných 54-55kg.No aby né, když se po hladovce tak nažeru. BLE.

Takže. Pauza. Nejmíň na týden. Na dva.

See you soon, Bááj :33

Only 22.11.2011

23. listopadu 2011 v 18:17 | Avery |  Jídelníček
Zlatíčka, jenom rychlovkou. Včerejší hladovka? Úspěště na mnou, ale co jsem zase spráskala dneska, No potěš. Takže, Jen včerajší jídelníček.

Jídelníček (22.11.2011)

> Snídaně : nic
> Svačina : nic
> Oběd : nic
> Svačina : nic
> Večeře : nic
> Pití : 1l zeleného čaje
> Mimo : nic
>Cigarety : 2

>Pohyb: půl-hodinová procházka

Jsem ráda za ten včerejšek, ale nenávidím se za dnešek. Lépe řečeno, za dnešní večer, co jsem přišla z trenálu naházela jsem do sebe 3 madarinky, 1/4 pomela, rohlík se salámem a 5 sušenek. Hlavně jak jsem byla ráno odhodlaná. K tomu mě děsně bolí ruka, takže jsem byla dnaska na trenále jen hodinku. Tetanovka. Kix. Jo a ještě jedna velká novinka. Netýká se mé postavy, všichni pravdu stejně znají -_- Fat Bitch! Nic jiného. Mám doma moje už měsíc obědnané červené conversky velikosti 38! I am soooo Happy NOW ! :) Večer ještě podám hlášení. Teď mám na plánu jít ven, zapálit si. Neboť naše poklidná domáctnost...ehm, v minulém článku je vysvětlení :))

Bááj Princess :33

No.6

22. listopadu 2011 v 14:42 | Avery |  Diary

Deptám vlastní matku. Fajn že ? To mi řekla babička. "Nic jiného neděláš, než deptáš vůastní mamku!" Tohle jsem dneska vážně potřebovala slyšet. Oči od slz, pravděpodobně pro to, že jsem "citlivka", jakoby to za těch 14 let nevěděli. Opravdu poklidná domácnost. Nechápu, proč. Včerejší jídelníček stál za velký kulový. Na večer jsem klečela u záchodový mísy a 3x jsem si strčila druhý konec kartáčku do krku. Vše co ze mě vyšlo bylo jen uplyvntí. Takže.

Dneska mám na plánu hladovku, je 14:33, a já mám pocit jakoby se zastavil čas. Nebyla jsem ve škole. Protože jsem šla na očkování. Zatím jsem nedala do pusy ani sousto, před sebou mám zelený čaj♥ a hodlám bojovat.

Dneska napíšu jídelníček, doufám, s čistým svědomím. A neporušenou hladovkou. Už mám za sebou snídani, svačinu, vyhozený oběd, a blíží se druhá svačina - ČAJ. Muheh.
Sunday, 20.11.2011

20. listopadu 2011 v 21:09 | Avery |  Jídelníček

Zdravím dámy. Je nemožné, že jsem dneska vstala až ve 12. To je snad po prvé. Prodloužený víkend se blíží ke konci. Je mi nějak zle, špatně. Nevím, došla jsem z venku a bylo mi tak divně. Dost slov, jdeme páchat činy, teda spíš napsat jídelníček.

Jídelníček (20.11.2011)

> Snídaně : nic (spala jsem)
> Svačina : nic (spala jsem)
> Oběd : Čínské nudle, 5 kousků kuřecího masa, trocha šťávy(na porku)
> Svačina : rajče
> Večeře : bílá activia, půlka jablka
> Pití : 0,5l zeleného čaje, 0,5l vody s citronem
> Mimo : nic
>Cigarety : 2

>Pohyb: půl-hodinová procházka, 20 kliků, 40 sklapovaček, 30minut rychlé chůze

Ach. Proč je každý den něco na co bych si musela stěžovat ? Například dneska pití. Vidíte ? Omezuju kouření. Mé malé osobní plus. Přemýšlím co bych si zítra naplánovala. No, co zítra na celý týden. Takže asi...

Po: Normálný (však to znáte)
Út: Hladovka
St: Snídaně (nechci jít do úplné hladovky 2 dny po sobě a mám volejbal, takže asi budu potřebovat energii.)
Čt: Vajíčko-jogurtový den /?/ (bílky)
Pá: Ovoce a zelenina
So: "Vážící" den, doufám, že váha bude ukazovat míň než těch odpornejch 54,5 kg.
Ne: V nedohlednu.

Potřebuju si koupit nektarinky! Miluju je.
Edit* (21:40)- Jděte do prd...Avery uklidni se. Už jen jedno mi chybí k totálnímu naštvání. Ještě jeden koment o ozdobu a vážně budu zabíjet! Fajn, je mi jasné, že každej stojí o zrcadlovku Nikon, ale to není důvod proč bych si sakra musela číst komentáře typu : Dej mi ozdobu! Na facebooku jsem to ještě přežila, to jsem toho dotyčného jednoduše vykřížkovala, ale tady...smazat a hotovo. Napište si Ježíškovi, včichni ji nedostanete!

Saturday, 19.11.2011

19. listopadu 2011 v 23:15 | Avery |  Jídelníček
Zlatíčka. Moje milé drahé, jsem na rozpacích, maminka do mě začala rýt, nesnáším rodinné obědy o víkendech. Ble.

Jídelníček (19.11.2011)

> Snídaně : nic (spala jsem)
> Svačina : Bílí jogurt s 6 (čoko) polštářky
> Oběd : 3 opékané brambory(na sucho, bez oleje), kuřecí maso v listovém těstě se sýrem (půlka)
> Svačina : mandarinka
> Večeře : bílá activia s vlákninou
> Pití : 0,5l zeleného čaje, 0,3l černý čaj, 1,5l vody s citronem
> Mimo : 1 šalvějový bonbon
>Cigarety : 3

>Pohyb: 1hodinová procházka, 20 kliků

Lásky moje, dneska nic moc. Dořešíme. Zlepší se to, doufám. Nálada na nic. Jo, Ještě něco jsem vám chtěla kočky napsat. Obnovila jsem svůj profil na FB, ok, je úplně vymazaný. Ale. I tak , přidejte si mě, ráda s váma pokecám, nějak se nemám komu vyspovídat ani nikoho vyslechnout kdo by měl ten samý problém a touhu jako já.


Yesterday, 18.11.2011

19. listopadu 2011 v 12:12 | Avery |  Jídelníček
Moje milé. Včera jsem byla v Brně. No, jela jsem nakonec jen s K. a A. neboť I. nemohla. Ale i tak jsem si to náležitě užila. Koupila jsem si vintage sovičku♥, takže jsem spokojená. Kvůli lítání po obchodech jsme přišla na film o 15 minut později, ale moc nám toho neuteklo. Byli jsme na Rozbřesku, parádička opravdu. Mé dojmy ze včerejška jsou sice stoprocetní, ale s jídlem už to dopadlo hůře. Včera už se mi sem nechtělo přidávat článek, ale oběhla jsem vás a přečetla si vaše úspěchy. Abych nezapomněla, ještě za něco jsem na sebe pyšná. Nekouřila jsem, včera ani jedna.

Jídelníček (18.11.2011)

> Snídaně : Bílí jogurt s banánem a pomerančem
> Svačina : nic
> Oběd : 3 půlky (malého) květáku(nesmaženého), troška bramborové kaše
> Svačina : nic
> Večeře : B-smart(hranolky, mini twister), čokoládový muffin, pomeranč
> Pití : 0,5l zeleného čaje, 0,3l vody
> Mimo : Šunkový popcorn(v kině), 3 kostky čokolády
>Cigarety : 0
>Pohyb: 2hodiny lítání po nákpáku

Jak je možné, že po druhé nedokážu říct jedné věci ne ? Po obědě se to jídlo jenom vezlo. V Brně jsme ještě zašli do KFC a daly si B-smart. To by se dalo přežít. Ale dojela sem domů a měla jsem strašnou chuť na něco a hlad k tomu, no řekněme, chytla mě žravá :// Tak jsem do sebe dala pomeranč. Se zájmem, že to přejde. Ale ono nic, žravá mě táhla do kuchyně pro ten lstivý čokoládový muffin, který jsem do sebe jen tak vhodila. Pak přišla babička s čokoládou. Žravá se do toho hned pustila a jelo to. Přemýšlela jsem o tom, že si dám prst do krku a všechno bude snažší. Ale nedělala jsem to. Mia být nehodlám, vážně ne.

Thursday, 17.11.2011

17. listopadu 2011 v 23:07 | Avery |  Jídelníček

Nechtěla jsem to nechávat na zítřek. Takže dneska bez okecávání a jen jídelníček.

Jídelníček (17.11.2011)

> Snídaně : Bílí jogurt s banánem
> Svačina : nic
> Oběd : banán
> Svačina : pomeranč
> Večeře : 1 (malý) sýrový muffin
> Pití : 0,5l zeleného čaje, 0,3l černého čaje
> Mimo : 5cigaret, 1 mentolový bombon

>Pohyb: hodinová procházka

Zase se cítím být svá. Něco nechápu, v dny kdy strašně žeru mám solidní pohyb a dobrý příjem tekutin, když je to naopak, teda jídlo v pohodě tak pití a pohyb je slabší. No nevadí, pořád mám radost z toho, že jsem řekla ne svým dokonale upečeným čokoládovým muffinům. Sýrové jsem uděla z toho důvodu, že je za 1. sestra vyžádala a za 2. na moji večeři.


Test.A

17. listopadu 2011 v 11:59 | Avery |  Check myself
¨
Princezny. Víte co opravdu naštve? S úsměvem na tváři píšete článek a pak vám na monitor skočí: Ouha! Něco se pokazilo. Na zabití. Takže znova.

Miluju Muffiny. Ráda je taky peču. Chci se přesvědčit jak moc jsem silná. Chci odolat. Udělat je a nevzít si. Navíc nemám co dělat. Venku není moc pěkne. Za chvíli přijde oběd. Nikdo kromě sestry není doma a ta se zrovna dvakrát nestará o to co jím. Naši přijedou až zítra. Můj stravovací program je tedy otevřený a jednoduše o hodně snažší než kdyby byli doma.

Musím taky zkontrolovat jestli mi něco nechybí. Myslím na přípravu těch muffinů. Jak tak o nich mluvím ani na ně nemám chuť. Zbožný pocit. Ale mám chuť je udělat. Pak chci zkusit udělat rainbow muffins, protože už jsem dlouho nic "uměleckého" nefotila. Chci si dnešní první návratový den pořádně užít. Abych nezapomněla. Znovu vám musím poděkovat. Velké, opravdu velké díky. Za ty komentáře, jsou děsně povzbuzující. Kouření...Měla bych přestat, ale není to tak snadné když vaše minimální dávka je 4 cigarety denně. Navíc mě to pomáhá držet dál od jídla což je pro mě velké plus. Kouřím vžycky na večer. Když jdu ven, přes den na to nemám pak ani čas. Ale máte to vidět, za tu hodinku co si větrám hlavu venku vykouřím 4 abo 5 cigaret. Je to děsné. ale nejde to jinak.

Zkátky k mé kontolovací náladě. Chci si odškrtnout další věc ze seznamu, které už mi neporoučejí. Jdu najít recept na rainbow muffins a nějakou polevu. To budou koukat naši až přiedou. :)No.5

16. listopadu 2011 v 19:50 | Avery |  Diary

Tak takhle by to asi nešlo. Bohužel. Štve mě to. Nemám vůli. Nedokážu to. Odmítnout. Prostě ne. Chybí mi motivace. Pohyb dobrý, pitný režim taktéž, cíga...no dobře kazí to zdraví, ale. Jde o to jídlo. Našla jsem svoji slabinu. Čokoládu a moje spolužačky. Dokonce už jsem přišla na způsob co a jak udělám. Takže. Nezačnu hladovkou, asi by to byla chyba. Začnu pozvolna. Snídaně - bílý jogurt, svačina - ovoce, oběd - polívka, svačina - ovoce a bez večeře. Zelený čaj, caro a cíga. Můj nynější program.

Zjistila jsem, že bez vás nechci žít. Děsně mi pomáhá jak mě podporujete. ALE! Je tu velké ale...zradila jsem. Sebe, vás. Je mi to líto, vážně mě to mrzí. Proto jsem se rozhodla pověďět vám malý kousek z mého ubohého života.

Narodila jsem se 22.října 1997 v Břeclavě. Tu dobu jsem ještě nevědal kam se můj život bude podílet. Každopádně jsem nepočítala s tím, že ze mě bude taková kulička jako první 4 roky na základce. V té době mi bylo kde jaké kilo navíc. Velké dětské sebevědomí. Drzost, která mě i do teď neopustila. V páté třídě jsem uděla zkoušky na osmileté gymnázium, které momentálně studuju. Hodně jsem se s přechodem na novou školu změnila, ale pořád jsem byla takové to oplácané dítko. V sekundě (jakoby v 7.) jsem životem procházela s klidem. Jednocuše mě nic nezajímalo, nic mě netížilo. Prázdniny 2011. Letoční rok. Zlom. Prásk. Nyní jsem studentka tercie na gymnáziu, jsem obyčejná čtrnáctiletá holka, která začala kouřit, ve svých třinácti letech jsem si prošla sebepožkozováním. A do teď na mém pravém zápěstí jsou ty pověstné linky, bílé malinkaté jizvičky. Popálenina od nedopalku. Počítám si kalorie, děsím se když mi nevyjde jídelníček, štve mě když se nehýbu, ale nejvíc co mě štve, je to když nad sebou stratím kontrolu. Je to jakoby mi už nikdo nevěřil, že to dokážu, ale já to zvládnu! Dám to!

Miláčkové. Věci, které mě baví. Volejbal. Focení.Blog. Básničky. Hudba. Kamarádky. Vy.

Bojuj.

Kdyby tě někdo chtěl zastaviti,
nedej se a jdi dál.
Kdyby chtěl od tebe leckdo poraditi,
zeptej se, co by si přál.

Kdybys měla sen a někdo ho chtěl zničit,
měj se pořád na pozoru.
A nedej se nikým obměkčit,
i když tvá budoucnost je v značném šeru.

Ačkoliv víš kdo je kdo,
nenech se ovlivnit.
I kdyby venku mrzlo,
na nepřítele špínu neplivni.

Nenech se zastrašit,
bojuj do padnutí!
Minulost nenech zaprášit,
važ svá rozhodnutí.

Nechoď přes mrtvoly,
ani je neobcházej.
Neposlouchej bláboly,
s dušemi si nezahrávej.

Svět je plný přetvářky,
ale nikdo to nevzdá.
Je mi z toho na prášky,
ty zazáříš, jsi hvězda!


_____________________autor: Avery________

Jestli jste to dočetli až do konce. Obdivuju vás. A Děkuju, děkuju za všechno. Knížku Holčička, která nechtěla vyrůst mám, můžu začít.
No.4

9. listopadu 2011 v 22:32 | Avery |  Diary

Dát si cíle a pokračovat. Zlatíčka, dneska opět bez jídelníčku. Omlovám se, ale necítím se tak silná na to abych ten hnus zveřejnila. Na to jsem se ještě vyflákla na trenál. Vážně bomba. Ale, co chci říct a proč vlatně píšu. Pokračuju. Jsem o tom pevně rozhodnutá. Zítra takový očistec. Hladovka. Nicméně, nechci aby ste si mysleli, že kvůli tomu baych se potrestala. To ne. Chci začít čistím štítem. Se zeleným čajem. Děkuju za všechnu tu dosavadní podporu. A k tomu ještě. Abych nezapomněla chci si dát cíle. Cíle, abych měla větší morivaci.

Jenže si je musím prvně pořádně projít hlavou. Začínám na novo. S odvahou jít do toho na plno!

Nesnášela jsem svůj dosavadní život, ale mám na to ! Dokážu to. Stojím si za tím. Tojím si za tím, co chci.
Dělám to pro sebe. Pro ten pocit bez rozmyšlení po jakémkoliv tričku.


No.3

8. listopadu 2011 v 22:20 | Avery |  Diary

Zlatíčka. Dneska jenom rychlý průlet dnem v podobě deníku. Nebudu sem dneska ani dávat jídelníček. Neboť, řekněme, že na večer se ze mě stává nenažrané prase. Zítra mám trenál, takže pořádně zamakám. Ale zpátky k dnešku. Nebaví mě to. Všechno se všem sere. Nechápu to. Děsně mi to vadí, jak si takhle nehorázně bezcitně může osud hrát s našemi city. S city těch, které máme rádi a na které nedáme dopustit. Řečnické, ale pravdě velmi blízko. Boha. Ráno se probudím s pocitem, že se prostě ještě musím naučit na biologii, jenže místo toho jsem si ještě půl hodinky poležela v posteli. Ku podivu jsem všechno stíhala, kromě naučení do biologie, pochopitelně. Školou jsem proplula s klidem. Jídlo mě netrápilo, protože jsem do tří hodin měla jen svačinu. Za jedna ze čtvrtletky (matika), za jedna z chemie, za jedna z teorie v EH a za dva zempl, kterej jsem se totálně neučila. Spokojená jsem byla. Doučko z fyziky mi odpadlo. Takže jsem myslela, že celý den se bude nést v klidu. Jenže. Na to jsem s R. (my boyfriend) řešila jeho ex. Ani nevím proč. Ale, dostlali jsme se k tomu, že s jeho minulou (tuším) se rozešel za 2 měsíce po začátku. Ehm. Aby jste to pochopili. Takže, za prvé, v mé blízkosti se rozpadli (nejméně) 2 vztahy, a jeden má dobrej začátek k tomu aby se to stalo i jim.Za druhé, jeho minulá holka se jmenovala stejně jako já a za třetí, 2 měsíce spolu budem za 2 dny (tedy 10.11.). K tomu nemůžu jet na hory a plus to ještě mám trochu zdravotní problémy. K tomu moje slavná anémie (chudokrevnost) a do sebe praní jeden prášek každé ráno. 17. nebo 18.11. se chystám s I.,A.,K.,(holky) a ještě s někým do kina a na nákupy. Už vidím, všechny tři jsou děsně vyhublé takže sáhnou po XS, hm...já si zase pošlapu pro S. Při nejhorším M (hrošice).Ale zase na druho stran. Těším se až vypadnu, aspoň na den. Doma je to na zabití. Mamka mě dneska donutila sníst párek. Se slovy : "Vždyť vůbec nejíš" mi málem do krku narvala i tu polovinu rohlíku. Ne, nejím. Proč tedy mám na jídelníčku půl čokolády ? No, a aby toho nebylo málo. Už 18 dní čekám na červené conversky, které jsem si objednala. Já vím, dovoz z USA trvá nějakou dobu, ale to čekání je otřesné. Malichernosti. Teď jsem zjistila, že mi stávkuje "u", takže kdyby něco bylo bez "u" není to moje chyba. ;)

Sere se to. Všechno.


Čokoládou k hubenosti nepřijdeš, 7.11.2011

7. listopadu 2011 v 19:57 | Avery |  Jídelníček

Dneska zlatíčka jenom jídelníček. A nic k tomu. nebudu se vyjadřovat k mému pitnému režimu a půlce snězené čokoládky. Takže tedy, berušky. Tady je ta hrůza.

Jídelníček (7.11.2011)

> Snídaně : nic
> Svačina : tmavá bulka(suchá)
> Oběd : nic
> Svačina : sýrová bulka
> Večeře : rohlík + tvaroh s okurkem a paprikou
> Pití : 1,5l koruní (hroznové víno)
> Mimo : půl oříškové čokolády
> Pohyb : 2 hodina trnál (volejbal), 100 přeskoků přes švihadlo, 20 kliků, 20 minut běh

Aspoň s pohybem sem spokojená. Dneska jsem měla přepečivováno. :// Nesnáším se.
Tlustá kráva, 6.11.2011

6. listopadu 2011 v 20:51 | Avery |  Jídelníček

Berušky, strašně se za sebe stydím. Ten zpropadený medovník. Zase mi skřížil cestu. Boha. Připadám si strašně ošklivě, tlsutě a hlavně...no. Motivuju vás, teda aspoň se o to pokouším, že to bude lepší, že se musíte držet, že to dáte ! Ale co dělám já ? Cpu se medovníkem. Na níc víc ne nzmůžu. Boha. Nesnáším se. Neudržím se. :/

Jídelníček (6.11.2011)

> Snídaně : Bílí jogurt s vlákninou
> Svačina : banán
> Oběd : čínské nudle(půlka z kostky) + kuřecí maso s kukuřicí a mrkví(dušené)
> Svačina : banánové tiramisu
> Večeře : 3 kousky medovníku (tak 4 cm dlouhé)
> Pití : 0,3l zeleného čaje
> Mimo : 1cigareta, 2 žvákačky

> Pohyb : 2 hodinová procházka

Nenávidím se. Za to pití. No. Je toho strašně málo. jídla strašně moc. Boha. Strašně mě to štve!

Nenažranec, 5.11.2011

5. listopadu 2011 v 22:57 | Avery |  Jídelníček

Zlatíčka. Tak se za sebe stydím. Jsem nemožná. Navíc. Při obědě nade mnou stála mamka.Jakože fakt. Pohyb dneska nulový a ta večeře. No potěš. Sladké, sladké, sladké. Nenavidím se. Je to tu zase. Přežrané prase. Divím se že neprasknu. Na a ty tekutiny. Zhrozila jsem se sama nad sebou. Musím být silná! Tak teda. Tady ten jídelníček.

Jídelníček (5.11.2011.)
> Snídaně : Bílí jogurt s banánem
> Svačina : malý oplatek
> Oběd : kuřecí maso v bramboráku + rajče
> Svačina : mandarinka
> Večeře : 3 kousky medovníku (tak 4 cm dlouhé)
> Pití : 1,3l zeleného čaje
> Mimo : 1cigarety, 4 tofifé
> Pohyb : 5 kliků

Vážně se nesnáším. Je mi to tak líto. Že se na ten večer neudržím. Hlavně na večer. Boha. A ten pohyb. Raději pomlčet. Proč. Proč. Já nána pitomá s takovou vypadat jako ony nebudu.Friday, 4.11.2011

4. listopadu 2011 v 19:59 | Avery |  Jídelníček

Šel sen, zakopl o pizzu a rozplinul se. Bože, nedokázala jsem to. Pizza. Další zlo. A čokoláda. Dneska už se to víc pos*at s jídelníčkem nemůže. A zítra? Menší oslava, mých narozenin. No, taková sice pozdní, ale bude. Bude jídlo. Nesnáším se. Nesnáším se. Nesnáším svý břicho a celá tělo. Nesnáším svoji malou vůli. Tak tedy, Berušky :)

Jídelníček (4.11.2011.)
> Snídaně : Půl celezrnné tmavé bulky s plátkem šunky
> Svačina : bílá jogurt + vláknina, banán
> Oběd : nic
> Svačina : Půl celozrnné tmavé bulky s plátkem tvrdého sýra, mandarinka
> Večeře : 3 kousky pizzi (hermelínová s brusinkama)
> Pití : 1,5l vody s citronem, 0,3l pomerančový džus
> Mimo : 2 žvýkačka, 2 cigarety, 2 kostečky madlové čokolády, 1 kousek medovníku
> Pohyb : 1 hodina trenál (volejbal), 15 kliků

Zkazila jsem to tou pizzou, čokoládou. Bylo to neplánovaně. Jsem příšerná. K tomu mamka děsně vyvádí. Nemožný. Jsem ze sebe tak zklamaná. Výčitky. Ale patří mi to! Do zvracení nejdu.


Thursday, 3.11.2011

3. listopadu 2011 v 18:49 | Avery |  Jídelníček

Dneska byl takový lehčí den. Nedala jsem hladovku. To ne. Ale stejně by ze mě měl obyčejný člověk hlad. Nevadí. Já se cítím plná. I když. Ano. Cítím se plná.

Jídelníček (3.11.2011.)
> Snídaně : nic
> Svačina : bílá activia + vláknina (takové divné protáhlé lupínky)
> Oběd : nic
> Svačina : nic
> Večeře : bílí jogur s banánem, mandarinka
> Pití : 0,75l zeleného čaje, 0,5l vody s citronem, 0,3l černý čaj
> Mimo : 1 žvýkačka, 2 cigarety

> Pohyb : 100 přeskoků přes švihadlo, 15 kliků

Pohyb není zrovna maximální. Ale musím se učit. Jo. Vím. Ohraná výmluva. Ale. Je to pravda.Dneska vám moc keců nenapíšu. Není o čem. Jen asi to, že jsem dneska doma předvedla jak sem multifunkční. Pouze jsem předložila studiák. Génius ! (Ehm...no já určitě ne) Dneska to na zápis do deníku nevidím. Takže. Zatím a Good night darlings !

Wednesday, 2.11.2011

2. listopadu 2011 v 19:30 | Avery |  Jídelníček

Tak tedy. Ten slibovaný, hnusný, přecpaný jídelníček. Skoro se mi to sem nechce ani dávat a zítra je na programu další hladovka. Nebo něco musím vymyslet. Nezájem. Prostě.

Jídelníček (2.11.2011.)
> Snídaně : 6 piškotů
> Svačina : toastový chléb+ 1 pl. sýra, 2 cherry rajčátka
> Oběd : předkrm: 2 kolečka celozrného, sušeného rohlíku + 2 cherry rajčátka
polévka: Italská rajčatová se sýrem (půlka z porce)
hlavní jídlo : pasta s kuřecím masem a smetanovou omáčkou(čtvrtka z malé porce)
> Svačina : nic
> Večeře : 1 tosatový chléb + 1 pl. sýra, 1 zapečený touastový chléb + 1 pl.sýra + kečup(malinko)
> 19:00 : Bílá activia + půlhrstka čokoládových lupínek

> Pití : 1,5l vody s citronem
> Mimo : 3 žvýkačky, 2 cigarety
> Pohyb : nic

Nesnáším se za tohle. Ráno by se celkem dalo. Pak ten oběd. No. Jedla jsem s holkama, takže. S druhou svačinou jsem nejspokojenější. No a Večeře ? Kdyby byla jen první část tak to přeženu. Ale takhle. Plus ta activia a lupínkama v 7 hodin. Zítra nic takového! Zítra bude na jídelníčku zelený čaj, voda, cíga, žvýkačky a kafe. Dobrá, něco zakousnu. Aby mi zase nebylo tak strašně špatně ráno. To by stačilo.


No.2

2. listopadu 2011 v 16:25 | Avery |  Diary

Bože. Ani netušíte jak moc mi bylo ráno (po hladovce) děsně zle. První co jsem udělala, když sem vstala z postele, bylo to, že jsem se rozběhla na záchod, klekla jsem si k míse a strašně se mi navalilo. Vážně jsem myslela, že budu zvracet. Nejspíš bych ze sebe vydala jen vodu, jelikož jsem včera držela očistnou hladovku. Byl to pocit. No. Stál za to. Stál za toho (asi) 0.5kg dole. Aspoň tak mi na to odpověděla váha. Za to, jsem dneska žrala. Opravdu hodně! Sakra! . Moc sem nepila. Ale to ještě doženu, Když je teprve čtvrt na pět. Dneska byla škola celkem přeživatelná. Až na ten test z občanky, frániny, fyziky a dovědění se o tom, že píšem čtvrtletku z matiky v pondělí. Z látek, které jsem vážně nepochitila. Volejme 3x hurá. Víkend budu asi zamořená v učebnicích. To jsem si vžycky přála. Na večer sem ještě hodím ten otřesný jídelníček. Navím jsem dneska nebyla ani na trenále. Musím ještě cvičit a učit se. To zvládnu. Nebo, aspoň si to můžu nalhávat.

Hladovka, 1.1.2011

1. listopadu 2011 v 18:27 | Avery |  Jídelníček


Zvládla jsem to! První hladovka úspěšně za mnou. Vím že to mám za sebou. Vím, že už mě nic neporazí. Možná zítřejší oběd. Ano, zítra budu mít pořádný oběd. Budu jíst s holkama, takže se z toho asi nevyvleču. Dneska jsem zjistila, že mi nerozkazuje pizza. Ani kousek. Nic. Nedala jsem si. Sušenka, mi dokonce dělala větší problémy jak pizza. Tak pěkne jsem se na ní koukala, ale pak sem si řekla NE! A dobře sem udělala. To máslové zlo s čokoládou na spodku. Díky, nechci! Dneska jsem byla jen na půl hodinky venku. Dojela jsem pozdě a nějak nestíhám. Učím se. Učím se. Učím se. Testy. Testy. Testy.

Jídelníček (1.11.2011.)
> Snídaně : nic
> Svačina : nic
> Oběd : nic
> Svačina : nic
> Večeře : nic
> Pití : 1l zeleného čaje, 0,5l jemně perlivé čisté vody, 0,25l CC zero
> Mimo : 3 žvýkačky, 1cigareta

> Pohyb : 100 přeskoků přes švihadlo, 10 kliků

Nemám VŮBEC hlad. Což je na tom nejvíc pozitivní. Ten pohyb. No. Nic moc. Ale zase na druhou stranu jsem dneska nic nesnědla. :)