Říjen 2011

Monday, 31.10.2011

31. října 2011 v 18:21 | Avery |  Jídelníček
Jak vám to hubne zlatíčka ? Kromě toho, že můj zarach stále trvá, bych chtěla zítřejší hladovku uvést ve skutečnost. Zrcadlo, zlo, které mě k tomu přinutilo. Nesnáším svoje tělo, spíš břicho. A taky se chci ozkoušet. Jestli zvládnu svoji první oficiální hladovku, budu vědět, že to má cenu, že to zvládnu.

Jídelníček (31.10.2011.)
> Snídaně : nic
> Svačina : toast (1 pl. šunky, 1 pl. stvrdého sýra, toastový chléb)
> Oběd : čočková polívka
> Svačina : nic
> Večeře : jablko(malé)
> Pití : 1l zeleného čaje, 1,5l jemně perlivé vody
> Mimo : 2 žvýkačky

> Pohyb: 20 minut florbal(tělocvik), 1 hodina trenál(volejbal), 105 přeskoků přes švihadlo,20 kliků,50 dřepů

Mohlo by to být lepší, ale prostě zítra do toho du na plno a jediné co projde mými ústy a dotkne se mých rtů bude zelený čaj, voda, CC zero, žvýkačky a cíga. S pohybem jsem dneska vážně spokojená, protože nám trenér dal vážně zabrat.Sunday, 30.10.2011

30. října 2011 v 16:39 | Avery |  Jídelníček


Vše je teď pro mě nové. Zatím se cítím dobře. Teda až na to, že mám do středy zaracha na komp. Ehm, ano jsem tu tajně. Ale to, co jsem chtěla napsat je, že na to pujdu asi pozvolna. Dám si nějaké limity a ty po tom budu dodržovat. Jako večeřet, nebo obocně jíst do páté hodiny. A pak je tu taky pohyb. 3x týdně mám trenály (volejbal), čtvrtek mám vyhrazený pro běh, čtvrtek spíše na schody, švihadlo apod. prostě něco, co by se dalo dělat doma. Ze školy přijdu pozdě takže. Krome toho mi moji rodičové dali ultomátum, že pokud nebudu ve škole dosahovat pro ně dostačujících výsledků, zakážou mi ternály. Bomba!

Jídelníček (30.10.2011.)
> Snídaně : nic
> Svačina : jablko
> Oběd : těstoviny s omáčkou
> Svačina : jeden kousek čokolády, jeden pl. sýra
> Večeře : nic
> Pití : 1l zeleného čaje, 1l čisté vody
> Mimo : 2 žvýkačky, 1cigareta

> Pohyb : 50 přeskoků přes švihadlo, 20 lehů-sedů,10 kliků + Půjdu si dát hodinovou procházku :)

Ten oběd mě mrzí, ale stejně jsem si nabrala malou porci, snědla jsem z toho talíře maximálně půlku a jedla sem to dobrých 20 minut. Nicméně, za tu čokoládu bych si liskla. Ale mamka strašně naléhala (byla z bonboniéry, kterou jsem dostala k narozeninám.)


No.1

29. října 2011 v 22:14 | Avery |  Diary

Cítím se tak ošklivá, tlustá. Ale ono je to tím, že taková jsem. Už se na to dál nemůžu dívat. I když to se lehce řekne, když u tohohle doufám že v budoucnosti zdařilému plánu, polykám ty hořce chutnající, ale přes to tak neodolatelně sladké kousky čokolády. Je to zlo. Právě teď. Teď je právě ten okamžik, kdy jsem spolkla poslední kousek čokolády. Ono být malá a tlustá je něco jiného než být vysoká a tlustá. Jde to víc vidět.

"Raději se budu ztrácet před očima, než aby se pod mojí vahou začala propadat zem. "

A proč píšu tento "úchvatný" článek?

Jednoduše. Chci se stát pro ana. Už se nechci jen koukat na tu dokonalou vyhublost. Už se nechci jen dívat na to jak jsou ony ty dokonalé. Chci být jako ony, moje dokonale hubené vzory. Tady začíná nový začátek. Nová kapitola.

Ach, jak moc bych si přála aby mě ostatní pro ana girls mezi sebe přijali a pomohli mi líp se vžít do své nové osobnosti, do svého nového já, do svého nového životního stylu - pro ana.

Edit* (1:00)
věk : 14 let
výška : cca 162cm
Hmotnost /začátek/ : 56kg
cíl /hmnotnost/ : 40kg